شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 250

11,883 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع في كمبوند أزاد التجمع الخامس

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٩١٬٤٧٨ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق بالتقسيط فى تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ريسيل في أفضل موقع سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه بيع في كمبوند أزاد التجمع الخامس

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع في كمبوند أزاد التجمع الخامس

    Another Way logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في District 5 – فرصة استثمار قوية

    Mr .Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات فى تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن ف التجمع الخامس تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٨٣١٬٢٥٠ جنيه

    Ora zed east شقة تشطيب كامل للبيع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع في كمبوند أزاد التجمع الخامس

    Another Way logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة للبيع في مارفيل سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

    مارفيل سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ازاد شقة اول استخدام فرش مودرن تحفة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوديك فيليت متشطب بالكامل ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه بيع في كمبوند أزاد التجمع الخامس

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالحي الثالث،التجمع الخامس

    Good Deals logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع كمبوند ازاد

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بأقل من سعر السوق - لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع