شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 249

11,883 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٥٬٧٦٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة 181م للبيع بموقع مميز في Lakeview residence 2

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في El Patio Oro

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م بفيو راقي أقل سعر بالماركت في جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك متشطبة بالكامل اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه اقل سعر متشطب في المشروع بالكامل فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بمكان مميز وجاردن خاصة كمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في El Patio Oro | تشطيب كامل

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م بفيو البول بكموند الديار ريزيدنس

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر واخده VIP لوكيشن بحري وفيو مميز بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في El Patio Oro | تشطيب كامل

    Beltone logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بجاردن خاص في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٧٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في فيلدج جاردنز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٩٬٠٥٦ جنيه

    امتلك شقة 120م بسعر لقطة ومكان مميز كمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 180 متر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٢٢ جنيه

    شقه 156م بحري فيو VIP بجوار AUC بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في لوكشين مميز في ماونتن في

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٩١٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز شقة ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3%فقط شقه متشطبه للبيع في بالم هيلز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م نص مفروش بحديقة بيع في جايد التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من العاصمة 186م بحرى بانوراما افضل بلان

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اصغر شقة واجهة فى التجمع بالقرب من بالم هيلز

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع