شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 106

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز لوكيشن وفيو لاند سكيب شقة استلام ٢٠٢٦

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أستلام فوري كورنر دبل ڤيو في ستون ريزدنس

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوراً في قلب التجمع الخامس بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا واقرب استلام في زيد ايست ٣ غرف ١٦٥م

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة أقل من سعر السوق |زيد إيست

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستلمة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م تحفة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3نوم مميزه فى تاج سيتي بالتقسيط علي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في فيلدج جاردن قطاميه

    Treasure Real estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٧١٬٤٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري +حديقة وبتقسيط في ليك فيو 2

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل فى موقع مميز استلام شهر 6

    IRTKAZ logo image

    أمورادا بارك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع كمبوند ازاد

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة ومتشطبه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 175م استلام فوري متشطب بفيو مميزالان

    متصدر

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م استلام فوري بأفضل سعر بالتجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ازاد شقة اول استخدام فرش مودرن تحفة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند سينشري – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وإطلالة مفتوحة تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Susqual Management logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن متميز جدا بأرخص سعر-استلام فوري

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | ميفيدا كريسنت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب و حمام سباحة بمقدم واقساط

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ وتكييفات للبيع في فيلدج جاردن قطاميه

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع