شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 102

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ديستريكت 5 بمقدم 10% علي 7 سنه

    Z Investments For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٩متر ٣ غرف تشطيب كامل في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالجولدن سكوير للبيع موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل في جولدن سكوير موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لقطه شقه ٣غرف باكبر جاردن لشقه في اي مشروع

    متصدر

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري عقد دره تكمله اقساط

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع مساحة جاردن 100م متشطبه بالتكيفات

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر و موقع متميز استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي - شاليه

    Treasure Real estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع 100م جاردن استلام فوري بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم عام ٢٠٢٧ في سيتي جيت سافير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ وقسط على ١٠ سنوات استلام 2030

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فى ماونتن فيو هايد بارك للبيع من المالك

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل فيو علي الجولف - تقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل في ميفيدا - متشطبه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو لاجون بمقدم واقساط ماونتن اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة مودرن ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحري و باقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهز للمعاينة متشطبه بالكاملفي ستون ريذندنس

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف باقل سعر في ميفيدا

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - شقه متشطبه بالكامل - بمقدم و اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو 1

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع 165م في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة كورنر تشطيب كامل 3 غرف نوم في سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع