شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 105

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم4.3 مليون

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة 164م للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم4.3 مليون

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة كورنر باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٧٧٬٠٠٠ جنيه

    5 دقائق من AUC شقة 225م فاخرة استلام فوري التجمع

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م استلام فوري متشطبة بالكامل فيو جاردن

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 171م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير التجمع متشطبة استلام فوري

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت الديار القطريه

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم 4.3 مليون

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬١٧٣٬٣٧٠ جنيه

    شقه 201م للبيع متشطبه في قلب التجمع بمقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بسعر لن يتكرر في التجمع وأقساط ع10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل و بالتكيفات استلام فوري فيو سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ستون ريزيدنس

    New Capital Home. logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس – كمبوند لؤلؤة – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 225م استلام فوري في اميز لوكيشن بالتجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس rtm اوبن فيو وسعر مميز في الباتيو اورو

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع على التسعين الجنوبي – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 185م للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م ريسيل متشطبة استلام فوري ميفيدا بوليفارد

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 183م للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو مفتوح بالمطبخ والتكيفات بسعر لقطه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع