شقق 3 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 9

516 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه200م متشطبه بسعر لقطه في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جدا للبيع في ميفيدا من اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع حديقه خاصه في ميفيدا من اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بلو فيوز ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289m Boulevard Mivida apartment 3bedrooms 3baths

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م بموقع مميز في ميفيدا بالتجمع الخامس

    متصدر

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩١م للبيع في كمبوند ميفيدا القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - ميفيدا

    why solutions logo image

3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 208 م اوبن فيو متشطبه في ميفيدا بسعر مميز

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بول الترا سوبر لوكس-ريسيل-ف ميفيدا افينيوز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن شقه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتكيفات للبيع في بوليفارد ميفيدا -بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري 3غرف بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٨٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو بوول للبيع في ميفيدا افينيوز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 238م متشطبه للبيع في ميفيدا علي السنترال بارك

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ريسيل في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الماركت شقه فى ميفيدا

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحري استلام فوري مفروشه و متشطبه

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف شقة متشطبة فوري بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فورى مقدم 1.9م قسط 8س كاش 13م

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على حمام السباحة في ميفيدا بالتقسيط..

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (تاون هاوس)١٧٠م للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز نص مفروشه في ميفيدا كريسينت للبيع

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع