شقق 3 غرفة نوم للبيع في فيليت, صفحة 9

384 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل جاهز للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في ريجنتس سكوير

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في ريجنتس سكوير

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% على أقساط لمدة 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات في ريجنتس التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على ٨ سنوات في ريجنتس سكوير التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم ارضي بجاردن تقسيط 8 سنوات في القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سوديك فيليت

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٩٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك ڤيليت علي مساحة خضراء للبيع موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكاي كوندوز فيليت بالتجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام فورى فى سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 188متر بأميز موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه في الكمبوند برايم لوكيشن

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع شقة تشطيب راقي

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالكييفات شقة 200 متر في Sodic Villett

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م للبيع فى سوديك فيليت سوبر لوكس

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى متشطبة بالكامل في سوديك فيليت

    I-Zone logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل فيو شقة 3نوم +ناني للبيع في سوديك فيليت

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر باطلالة مميزة في سوديك فيليت - سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع