شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 30

1,027 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 170 متر داخل كمبوند راقي بموقع مم

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند وصال – موقع راقي وإطلالة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه ٣ غرف متشطب بالكامل بمقدم و أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لسكن ف اميز موقع ف الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3نوم متشطبه تحت اداره كونكورد بالشروق

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة سمارت 170م ف الشروق امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق الحي الرابع 205م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة (180م) - المجاورة الخامسة

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الخامسة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة (180م) - المجاورة الخامسة

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الخامسة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل مستلمة بإطلالة بانورامي

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الشروق المنطقه التالته المجاوره التالته

    Remax Today logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٤٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه التاسعه عمارات شقة 270م للبيع استلام فورى

    LEVERAGE logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق الرابعه 185م امامي تاني بلكونه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 185م منطقه رابعه بحري اول دور

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.400.000مع لافيستا الباتيو بقلب الشروق قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بسعر لقطه بالشروق قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الشروق نصف تشطيب

    متصدر

    Hope Real Estate logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي الثالث شرق الشروق 150م ارضي امامي

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - بإطلالة على المساحات الخضراء - جاهز للسكن

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بالتقسيط علي 6 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه CGP -البروج-شقه-2غرفتين

    Premises logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن باقل سعر دقايق من ال bue بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3غرف دابل فيو في باتيو سولا بخصم في الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    سقة ريسيل تشطيب كامل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه High end finish بأقساط15سنه امام New Giza

    Falcon for Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع