شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 24

1,024 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب في كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو مفتوح امام مدينتي بخصم كبير للكاش35%

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن 220 متر ف كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦١٨٬٦٨٨ جنيه

    شقه بحرى استلام فورى متشطبه بالكامل في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اقل مقدم - استلام سبتمبر القادم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر استلام فوري في باتيو كازا الشروق

    Aqar Misr logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري الشروق البروج 3 غرف متشطب قسط 10س

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م استلام قريب امام مدينتي دابل فيو بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف وصال الشروق بتسهيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على طريق السويس – بأقل سعر في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٦٬٠٣٥ جنيه

    معاينة واستلم قريب وخصم 33% بأفضل موقع بالشروق

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٧٤٬٨٤٤ جنيه

    عاين بمقدم 10% باستلام 2027 وخصم خاص 25%

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 280 م الحي التالت شرق ارضي بجاردن برايم لوكشين

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م متكررامامى بحرى الحى التالت غرب فورى بتسيهلات

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة فى الشروق برايم لوكيشن اقرب استلام

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره استلام قريب دابل فيو بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م فى المعادى فيو دابل فيو بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه استلام قريب اوبن فيو في الشروق امام مدينتي

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    254م امامى الحى التانى شرق بجوارنادى جرين هيلزقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحي النادي اميز وارقي احياء مدينه الشروق

    Smartex logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 133م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع