شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق

1,028 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم550 الف امام مدينتي مباشرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في كمبوند البروج في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م باقل سعر للمتر 0 % مقدم في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق قرب الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل قسط شهرى شقه للبيع151م متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في وصال الشروق باقل كوارتر 60 الف

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند دار مصر الشروق

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل مع 4 تكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي التالت شرق ارقي احياءالشروق|تسهيلات

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 133م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.000.000بقلب الشروق مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الشروق بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي التالت شرق |سعرحصري|استلام فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.00 شقه متشطبه بالتكيفات بجوار مدينتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه151مfully finished للبيع فى كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن بجنة مصر الشروق|سعر حصري لسرعة البيع

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سعر لقطه بأقل مقدم علي أطول فتره سداد بالشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بارقي مناطق مدينة المنطقه التالته 195م

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراندا الشروق بموقع و بسعر مميزين

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من ماربيلا مول

    Fam Egypt logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح علي لاند سكيب بأقل سعر كاش بالشروق

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة نادرة بمساحة كبيرة استلام فوري Al Burouj

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة متشطبه استلام فوري موقع مميز

    El Hefny Group logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 195م،دور متكرر، إطلالة رائعة بسعر مميز

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة للبيع فيو جاردن بحرى صريح - علي 8 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٩٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    3 غرفة