شقق للبيع في القاهرة

50,131 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بمدينه نور المتميزه

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ينقدملك اليوم شقه 77م جاهزه للسكن بb8 فيو مفتوح

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ديستريكت5 بالقاهرة الجديدة باقل سعر

    متصدر

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقة 3 غرف تشطيب superluxe باقساط مُريحة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 500 ألف - بحـري دبـل فيـو خيالي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000= استلم فوري Trible View + تشطيب High End

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    800 ألف = صف أول لاجون بخدمة 5 Star من Concord

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري جاهزة ع المفتاح شقة ب جاردن تحفة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 537الف امتلك شقه117م دور متكرر قسط ع12سنه

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام بأقل مقدم - برايم لوكيشن للبيع

    متصدر

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800,000 شقة(145م) للبيع بجوار كايرو فيستيفال

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 93 م غرفه باطلاله مميزه بمقدم 660 الف فقط

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك شقة متشطبة فى هليوبليس الجديدة

    متصدر

    Closer logo image

2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتى بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع دبل فيو بمقدم 450 الف فقط+12س تقسيط

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٩٬٢٤٠ جنيه

    احجز شقتك دلوقتى باقل مقدم و اقساط على 8 سنوات

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقه في سراي بحري دور تالت 3 غرف استلام فوري

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة غرفتين كورنر استلام فورى فى تاج

    متصدر

    ARC Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجوار مدينتي دبل فيو ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن مفروشه بالكامل فيو رائع امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فوري متشطب للبيع امام البرج الايقوني

    متصدر

    Houseology logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين للبيع في بالم هيلز بسعر خاص

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بجاردن موقع مميز في باتيو اورو افضل سعر

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة