دوبلكس 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 6

182 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش في قلب المستقبل داخل Bloomfields من تطوير مصر.

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز مفهوم جديد للحياة في قلب مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٠٥٢٬٩٤٥ جنيه

    حياة تجمع بين الهدوء والمساحات الخضراء

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز مفهوم جديد للحياة في قلب مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس بسعر زمان استلام فوري في بلوم فيلدز

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلووم فيلدز المستقبل سيتي

3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدز مرحله الفيلات

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .استثمر في المستقبل مع Bloomfields

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق وإطلال

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق، بإطلا

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف تحت سعر السوق جاهز للسكن لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف لاندسكيب فيو 265م+رووف 70م استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى 3غرف ماستر 245م+جاردن 60م استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف موقع مميز للبيع في لافينير استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في بلومفيلدز – تراس خاص

    Beltone logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف جاهز للسكن سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هوس جاهز للسكن سعر مميز فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف للبيع في جرين سكوير بحرى موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس حديقة للبيع بموقع مميزة واقل من سعر السوق..

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بإطلالة مميزة وبسعر أقل من سعر السوق

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 225 متر للبيع فى جرين سكوير استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس جاردن للبيع في لافينير 245 متر +جاردن 65م

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٧٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى جاهز للسكن استلام فورى فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى للبيع في جريين اسكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٬٤٤٤٬٨٨٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٢ جنيه/متر مربع