دوبلكس 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 5

182 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر بحديقة كبيرة في موقع مميز للبيع

    Smart Step logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬١١٣٬٤٧٧ جنيه

    بسعر مميزفيلا Z villa ارضي واول 150م استلام شهر6

    S signature logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر شقة جاهزة للمعاينة بالمستقبل+بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ٢٥٨ متر للبيع في بلومفيلدز - ذا ليكس

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ٢٢٥ متر للبيع في بلومفيلدز - ذا ليكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في بلومفيلدز - ذا ليكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة تقسيط على 8 سنين للبيع في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة استلام فوري بالمستقبل سيتي-صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٩٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في المستقبل بمقدم 5% تقسيط 10سنين

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بجرين سكوير… رفاهية وطبيعة وهدوء لحياة متكاملة

    Remax 360 logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بارك سنترال – خصم كاش 40%

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطبة بمقدم10% في مونتي نابوليوني المستقبل

    Adviser Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٤٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع بالمستقبل سيتي بأقساط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    شيراتون ريزيدنس, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٦٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بأقل سعر استلام 6 شهور في اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٥٥٬٧٢٦ جنيه

    آي فيلا جراند جاردن أليفا | ٢٥٠م² | إطلالة بحيرة

    Homescout logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لافنير موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس + روف للبيع في Green Square – جاهز للاستلام

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٥٣٤٬٠٢٩ جنيه

    دوبلكس اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٩٩٧٬٩١٨ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدز مرحله ليك سايد

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٩٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في بلوم فيلدز في مرحله الفيلات

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدزمرحلهةالفلل مقدم واقساط

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس كورنر بجاردن 200م+ 3 غرف ماستر استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف سعر مميز جدا جاهز للسكن فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس 265م+جاردن92 استلام فوري(بفيومميز)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع