دوبلكس 3 غرفة نوم للبيع في مونتي نابوليوني

5 عقارات أخرى
  • 26

    دوبلكس

    ١٬٢٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس متشطب أقرب إستلام في المستقبل على 8 س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب تسليم 2026 مقدم 5 مليون - مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب تسليم 2026 مقدم 5 مليون - مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس باقوى فيو و اقل سعر متر متشطبه بالكامل بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطبة بمقدم10% في مونتي نابوليوني المستقبل

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • مونتي نابوليوني

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٦٧٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مونتي نابوليوني

    3 غرفة