بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 11

1,194 عقارات أخرى
  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة برووف تشطيب كامل و افضل موقع ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من السوق لقطة و موقع مميز - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق بينتهاوس بيع فى المراسم

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اخر بنتاهاوس باطلاله لاجون علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بينت هاوس للبيع فى مرحله جديده ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • أناكاجي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aqar Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اناكاجي

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع فى لونش جديد ماونتن فيو اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز يطل علي لاند سكيب - استلام 4 شهور

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر برووف ٣ غرف احسن موقع استلام فوري لافيستا

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس للبيع بحمام سباحة خاص في ليك فيو

    Beltone logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في باتيو أورو (لافيستا) | بـ "رووف"

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • ريفالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 70
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفالى

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو Pool للبيع ريسيل بسعر لقطه- ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف 115م ريسيل متشطب في المراسم

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة برووف فى جرين سكوير فيو جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة في جنوب الاكادمية علي فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في جرين سكوير بحري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون سكاي العاصمة الادارية

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ميدتاون سكاي

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو لاندسكيب في ايستاون

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكييفات في ماونتن فيو هايد بارك

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع بفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع في باتيو أورو قسط علي ٨ سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - موقع مميز - للبيع في سراي ايلان

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • سيرانو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٩٠٨٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيرانو

    3 غرفة

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس اول سكن بحري فيو لاندسكيب

    متصدر

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ماونتن فيو

    Premium Homes logo image

3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس جاهز للسكن والاستثمار

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ب لوكشين مميز و سعر لقطه

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأطلالة الجولف بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    3 غرفة