بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 16

1,189 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على مساحات خضراء وحمام سباحة - بحري - بالتكيف

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 196 متر فورى فى الباتيو اورو فيو مميز جدا

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتشطيب كامل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ويطل علي ووتر فيتشرز في الباتيو اورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز | استلام فورى | فيلدج جيت بالم هيلز

    Darcom for Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحة خاص للبيع وتشطيب عالي الجودة

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالتقسيط في التجمع الخامس القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيب كامل بالتقسيط في ريجينس بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بفيو مميز على لاند سكيب في لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأقل مقدم في الشروق وفترة سداد تصل الي 10س

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيبات خاصه نص مفروش 210م للبيع فيلدج جيت

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس على مناظر طبيعية 270م+رووف 190م باتيو اورو

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فى موقع مميز للبيع 200 متر+رووف 120

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع فى تريو جاردنز

    Do estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر بينتهاوس للبيع بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٨٠٬٦٠٠ جنيه

    بينت هاوس فاخر بإطلاله مزدوجه بسعر قديم على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر وحده في سوديك مع مقدم 0% و اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل يطل على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر بخصم 25% للكاش في الشروق

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اقل سعر - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بروميناد – وادي دجلة |موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م بسعر أقل من السوق في VGK

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس ب ١٧٥م اوبن رووف متشطب بالمطبخ اول سكن

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع