بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 12

1,194 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس أقل من سعر الشركه استلام 2026 بمقدم واقساط

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف ٢٠٦ م² مشطبة أقساط ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٢٤٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتراس كبير جاهز للاستلام في لوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس استلام فوري موقع مميز في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    3 غرفة

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالتكيفات في ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٢١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الباتيو اورو فيو مميز بالكمبوند

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير باقل سعر وع فيو

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٢٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلاله مميزه للبيع داخل كمبوند فيفث سكوير

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في ليك فيو 2 في موقع متميز استلام سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • استر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في البروج متشطبه في فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب مطبخ و تكيفات في المراسم استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع على أفضل فيو بحيرات وبحرى

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 298م+ حمام سباحة خاص-اقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • الباتيو اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو اورو

    3 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م للبيع فوري متشطبة بالفرش في بالم هيلز

    Catchers investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بنتهاوس للبيع -بالم هيلز التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد (التجمع) لبنتهاوس لاند سكيب متشطب-اقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم هيلز فيليدج جيت – مفروش

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مودرن للبيع في فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • ذا بروكس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٢٢٢٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,ذا بروكز

    3 غرفة

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن بأقل سعر في اكبر كومبوندفي تجمع

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سيتي جيت تقسيط 10 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٧٦٬١٤٨ جنيه

    بنتهاوس للبيع | Galleria Moon Valley

    Laucienda For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في ماونتن فيو هايد بارك متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٢ جنيه/متر مربع