عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 2

569 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بيع في أرقى مناطق المعادي – القاهرة مصر

    TG West Realtor logo image

    شارع 14, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بالم هيلز قطامية إطلالة مميزة

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع فوري متشطبة بالفرش -Lake Viewe

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروش في امميز مناطق سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش بالكامل في سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن تشطيب كامل ومفروش فى التجمع الأول

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الشيخ جاد الحق, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع | إيستاون-استلام فوري

    Premium Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ذا سكوير صبور مفروش

    Prime Company logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة: بنتهاوس مفروش بالكامل – ليك فيو ريزيدنس

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١١٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 5غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ميفيدا ( اعمار )

    Golden Gates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب و فوري في saada new cairo

    Selection Code logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 6 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب سوبر لوكس مفروش بالكامل حمام سباحه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: بنتهاوس فاخر ومفروش بالكامل في ليك فيو

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع خطوات للسوق القديم وبوابة 6

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:تريبللكس فاخر مفروش بالكامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا في موقع مميز في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالعفش مع التكييفات و مساحه مسبح خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند سيسونز حسن علام مشطبة بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 365,000 بالمرحلة الأولى مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند قطامية ديونز تشطيب كامل

    Global Marketing Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل في الشروق ١

    New Avenue Real Estate logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٧٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة