شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 8

617 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بفيو مميز للبيع

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه بالكامل بالاجهزه باقل سعر

    Smart Step logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    170 m الترا مودرن وبالفرش ع فيو للبيع ------------

    Spade consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع متشطبة بالعفش و الاجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • كايروفا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Rna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م للبيع في الرحاب فيو جاردن بالفرش والاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع أو الإيجار في Mivida Boulevard

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ستون ريزيدنس التجمع الخامس

    Brokers Hub logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش للبيع ب مفيدا

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت بالم هيلز –فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٤٦٬٠٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري للبيع ذا فيليدج

    why solutions logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالمطبخ ف سوديك فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 10 – موقع مميز في قلب القاهرة

    Eastmark logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل سعر شقةب كمبوندات القاهرة الجديدة

    KMG Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي جرواند للبيع في جاردينيا هايتس

    The Polygon logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • جراوندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    one of one Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع متشطبه ومفروشه بالكامل فى هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل | 90 أفينيو كمبوند | أمام AUC مباشرة

    Darcom for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالسوق 2 نوم مفروش فرصه لسكن ولاستثمار

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب كامل استلام فوري فيو البول الباتيو

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالفرش كامل

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٣٥٬١٢٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مفروشة بالكامل مباشرةعلي التسعين

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر منافس شقة تشطيبات خاصة غرفتين بالفرش بالرحاب

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش فى كمبوند فيلدج جيت التجمع الخامس

    Century for Project Management logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في فيليدج جيت مفروشة بالكامل

    Century for Project Management logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بجاردن للبيع بالفرش في ذا فيليدج

    متصدر

    Century for Project Management logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    2 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…