عقارات مفروشة للبيع في مدينتي, صفحة 5

332 عقارات أخرى
  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بافضل المراحل في مدينتي نموذج H .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي .

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع78مB12بمقدم3,900,00البيع بالفرش و الاجهزه

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتى نموذج i مودرن فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع كاش 149م ارضي بجاردن فيو دبل فيس

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مدينتي مساحة 166 متر دور خامس بالنادي ع حديقه

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو تحفه تشطيبات خاصه بسعر لقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى توين هاوس بالفرش والاجهزه سعر تجارى

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Madinaty B12 – مفروشة بالكامل

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز وافخم فيلا تاون هاوس i مودرن بالفرش والاجهزه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متاحة للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مدينتي مفروش بالكامل

    Platinum Properties logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٢٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة باكامل نموذج Y للبيع في مدينتي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 96م تشطيب خاص في مدينتي بال B7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 مساحتها 96متر 2 غرفه 2 حمام

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن أو الاستثمارموقع ممتاز سعر تجاريB7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالفرش في مدينتي - منطقة B10

    Better Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش في مدينتي – B7 | فرصة مميزة

    Golden Vision logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B1

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمدينتي150م ارضي بجاردن بالفرش تشطيب خاص

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بالفرش والاجهزه 107م تشطيبات خاصة B2

    Rikaz logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي فيلات الفورسيزون تشطيب سوبر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا عائلية 1240 م فى مدينتى 9 غرف متشطبة

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7+

    6

    ٦١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه 175 متر تشطيب خاص B1

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي تشطيب خاص بالفرش والاجهزه 116م

    Zone Properties . logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع