عقارات مفروشة للبيع في مدينتي, صفحة 4

332 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 70متر الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار قويه استديو بريفادو مفروش بالكامل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مدينتي متشطبه تشطيب فاخر و مفروشه

    Empire real estate and investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استرتيجى فيو مميز للبيع بالفرش والاجهزة67متر

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي تشطيب خاص شامل الفرش والاجهزة

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةمميز في مدينتي موقع استراتيجي قريب استرب

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه فى مدينتى b10 اول سكن 116م

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    قصر

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للإيجار فيلا فاخرة في مدينتي نموذج B ناصية

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي – نموذج W | Golf View

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة منفصلة نموذج X للبيع بمدينتي VG1

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٩٤٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 294م² + حديقة 45م² – فرصة بسعر لقطة

    أبو ظبي العقارية logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله نموزج( C ) للبيع في مدينتــى VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة نموذج F للبيع بمدينتي VG2 موقع مميزجدا

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطةمنفصلة نموذج E بيع بمدينتي VG2 تشطيب لوكس

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطةمنفصلة نموذج E بيع بمدينتي VG2 تشطيب لوكس

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116 م للبيع بالفرش والاجهزه بمدينتي B10

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر مفروش بالكامل للبيع بمدينتيCفيو وايد جارد

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ١٤٤٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 78 متر بحري صريح بالمطبخ

    Panorama View logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي بالفرش تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب خاص فيو وايد جاردن خالصه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B8 | مساحة كبيرة وتشطيب راقي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96م تشطيب خاص b7 مدينتي فيو جاردن وبارك

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس فيو جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على فيو أخضر شامل الفرش والأجهزة

    Start Homes Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه تشطيب خاص و شامل الفرش .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع