عقارات مفروشة للبيع في مدينتي, صفحة 9

332 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ٧٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس VG1 مفروشه سعر لقطه في ارقي مراحل مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بريفادو مفروشة سوبر لوكس ارقي موقع استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا تشطيب سوبر لوكس جاهزه للسكن

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٣٢٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 78 متر – تشطيبات خاصة – مدينتي B12

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في مدينتي B10

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةللبيع في مدينتي فرصة استثنائية

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو ارضي بجاردن خاص - داخل مدينتي B6

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بحمام سباحه و حديقه خاصه في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الحسيني ماركت70م كاش بالفرش الاجهزه فيB11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزه 84م فيو مفتوح في بريفادو كاش

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨٧٬٧٩٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع استلام فوري فيو لاندسكيب

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة مفروش للبيع في مدينتي نموذجX تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٦٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في مدينتي B2 – دور ثاني – 107 مترًا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي 65م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى مدينتى نموذج Y تشطيبات الترا لوكس

    MA Ville logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا علي الجولف والبحيرات مميزه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصر للبيع فى مدينتى 1030 م مفروش بحمام سباحة

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شامل العفش 3نوم مساحه116متر فىb11تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى B10 مساحه 116 متر  .

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سوبر لوكس كاش289م استلام فوري فيوجاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في مدينتي نموذج 300 في B1 لقطه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة بالفرش والاجهزة والتشطيب لم تستخدم 116متر

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقيه فاخره للصفوه للبيع بكل محتوياتها 4غرف

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش بمدينتي 116متر الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع