عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 47

1,396 عقارات أخرى
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمباوند مونتن فيو هايد بارك I Villa

    Aqar Share logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين مفروشة في لوكيشن مميز في فيليت سوديك5غرف 313م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    El Kateb Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف | تشطيب كامل | إل باتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة الترا سوبر لوكس بالفرش قسط 5سنين

    IRTKAZ logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالفرش بأقل سعر في ريجينتس بارك

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 143م بالفرش في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت في موقع متميز جداً

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بسعر مميز

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 1 مباشرة على البحيرة

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع في سيتي جيت فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في موقع مميز بسوانليك ريزيدنس

    Conquer Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ١٠٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب عالي الجودة للبيع في لايان صابور

    Conquer Properties logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب عالي الجودة للبيع في لايان صابور

    Conquer Properties logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في زيد إيست بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بـ 10 مليون فقط فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٣٧٬٤٥٦ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بدون اوفر برايس

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو فيو لاندسكيب مميز

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل خيار استثماري شقة للبيع في إل باتيو أورو

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بسعر قابل للتفاوض

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة للبيع في إل باتيو أورو

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على لاندسكيب للبيع في زيد إيست

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع