عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 48

1,396 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في إل باتيو أورو

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو القاهرة الجديدة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنتهاوس للبيع فى ليك فيو ريزيدنس

    I-Zone logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيب كامل يطل على بحيره و ڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مفروشه بجاردن للبيع ف الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ١ متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك فيليت - موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بالتكييفات وإطلالة بانورامي

    Next Door Consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسعر مميز تشطيب مودرن بفيليت

    I-Zone logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومتشطبة بالفرش والاجهزه فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس بالفرش و المطبخ للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالاجهزة في لوكيشن مميز ليك فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز مفروشة في ليك فيو 1 اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو-فيلا 600م مفروشة بالكامل دايركت عالبحيرة

    YaKan Properties logo image

4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة في لا فيستا باتيو أورو القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فندقى للبيع فى ايستاون شامل الفرش

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمباوند لي روا تشطيب عالي

    Broker Egypt logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز PK2 متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن مفروشه بالكامل باقل سعر في السوق

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش 210 م مع للبيع بسعر في LVR

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو جاهز للسكن مع حديقة خاصة | بورتو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش مع مسبح خاص للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٩٨٩ جنيه/متر مربع