عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 49

1,396 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع بالتجمع على ال90 - بالفرش

    Waystar Investment logo image

    روك ايليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع فيو مميز لاندسكيب استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو مميز على لاندسكيب استلام فوري

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع استلام فوري متشطبه بقسط على7 سنين

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في تاج سلطان متشطبه بالتكيفات والفرش

    Picky Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي متشطبة وبالفرش

    views investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سمول فيلا للبيع جاردن خاصه فى فيليت بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٨٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع فى ليك فيو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو بسعر مميز جدا بفيو مميز

    Feeds logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحمام سباحة 3غرف للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع ف ميفيدا بوليفارد-اقل سعر فالسوق

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع فى ليك فيو ريزيدنس شامل الفرش

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬١٠٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة في ميفيدا – قطعة 3

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو 2 تشطيب كامل

    Broker Egypt logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل ميفيدا اعمار سعر مميز

    Platinum Properties logo image

4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بسعر أقل من السوق – V Residence

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش اميز لوكيشن في الكمبوند سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستركت 5 بأقل من سعر السوق

    Conquer Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كامل التشطيب للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو على الجاردن للبيع في زيد إيست

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 2 غرف للبيع في أزاد – جاهزة للاستلام

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل امام الجامعة الامريكية

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل-بالفرش و الاجهزة-ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في إيستاون - أقل من سعر الماركت - 3 غرف نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس روف للبيع في ايستاون تشطيب مودرن مفروشه

    ERE logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع