عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 4

1,381 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا إعمار | مفروشة بالكامل

    Ninety Two logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضي متشطبة ومفروشة في ليك فيو ريزيدنسز

    Right Direction logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر | سوبر ديلوكس | ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأفضل سعر مفروش بالكامل بحمام سباحه خاص 4 غرف

    East wing logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 270 الف - تسليم سنتين تشطيب كامل في CLEO

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٤

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    استوديو

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش في ليك فيو

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزدنس مفروشة تشطيب فاخر

    شركة البحيري جروب logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 900 م للبيع بحمام سباحة في LVR

    AK Circle logo image

6

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127m +55m جاردن متشطبه بالفرش ف فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ف فيليت الترا مودرن 80 م للبيع

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills

    3 - 6 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنت هاوس فSODIC VILLETTE مفروش بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدا 144م فيو لاندسكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيليدج جاردنز قطامية/مفروشة بالكامل/التكيفات

    Gold Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في زون T فيو مفتوح وعلي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع فورا بتشطيب وفرش راقي في ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٩٨٬٨٢٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    3 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في District 5 –جاهزة للسكن فورًا متشطبه

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز متشطب بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مميزه- فرش فاخر للايجارليك فيو

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    268 متـــــــــر على بحيرة كورنر تسليم فوري بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس بسعر مغرى

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • نورث بارك ماونتن فيو آي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬١٢١٬٦٥٢ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 25

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع – هايد بارك – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للإيجار أو للبيع في الشويفات – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر | تشطيب كامل | ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع | موقع مميز | ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أنيق بحديقة خاصة في فيليج جاردنز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة