شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 48

1,678 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٦م للبيع ف ذا فيلدج مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل بجوار سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة الجولف متشطبة تقسيط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة220م للبيع ف الياسمين 4 فيلات في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشه في فيفث سكوير بتشطيب سوبر لوكس

    Global Marketing Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 185م-ريسيل 90 افينيو جاهزه للسكن اقل سعر

    4C Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن مفروشه بالكامل للبيع في هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 280م بجايد كومباوند بالتجمع الأول

    Good Deals logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ف التجمع الخامس | ڤيلدچ جيت

    Catchers investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150متر بتاج سلطان استلام فوري

    views investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بتشطيب الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة على لاند اسكيب مباشرة– Stone Resi

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بسعر لقطة بقلب المستثمرين الجنوبية

    Empire real estate and investment logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة ىالتكيفات بفيو كلوب هاوس

    views investment logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع – جاهزة للسكن موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة ومتشطبة فى كومباوند ذا ادريس

    Top Homes Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٦١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Al Maz Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع Lake View Residence بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه استلام فورى فى النرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش للبيع بسعر مميز في سوديك

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه و مفروشه للبيع في التجمع الخامس| النرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Aqarpedia For Resale logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ف اللوتس الشماليه في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…