شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 49

1,680 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الرحاب – 110م مفروشة بالكامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مفيدا - تشطيب الترا سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في تاچ سيتي متشطبه بالكامل بالمطبخ والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ١٦٥م + جاردن ١٢٠م | للبيع في ٩٠ افينيو

    Circle Realestate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب الترا سوبر لوكس والتكيفات بتاج سلطان

    views investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري في كمبوند فيلدج بالم هيلز

    views investment logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحاردن للبيع في كمبوند فيلدج جاردنز

    views investment logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل مع حديقة للبيع - ليك فيو

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فوري بكمبوند المراسم

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن وحمام سباحة بالفرش في ليك فيو

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين مفروشة – ليك فيو القاهرة الجديدة

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش للبيع في فيفث سكوير التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م شقة للبيع ببزمنت بكمبوند المستشارين سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى ريجنتس بارك التجمع بسعر جيد

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند ريجينسى بارك التجمع الخامس بسعر جيد

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر جيد شقه بريجينتس بارك التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالم هيلز ذا فيلدج التجمع

    Homy Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي - بسعر مغرى جدا

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالتجمع بالم هيلز بالفرش

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Eastown Parks فيو الكلوب هاوس

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بالفرش بالم هيلز ذا فيلدج التجمع

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالم هيلز فيلدج بالفرش

    Homy Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…