شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 11

1,680 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم – تشطيب كامل مع تكييفات

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع في هايد بارك – تشطيب كامل

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس1 – تشطيب فاخر

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو مباشر على اللاند سكيب لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة250م ف القرنفل6 متشطبة استلام فورى بالفرش

    S signature logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في واتر واي 1 – غرفتين ماستر

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في واتر واي 1 – برايم لوكيشن

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة للبيع في الجازي – JW Marriott

    Catchers investment logo image

    جي دبليو ماريوت أوتيل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة جاهزة بالكامل 3 غرف نوم في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متشطبة بالفرش - ريسيل في واتر واي

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستون هيلز من رويا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة + الفرش في كمبوند ليك فيو التجمع

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف استلام فوري في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م بالتكييفات والفرش(الجراج) بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري أمام AUC مقدم 250ألف وقسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش والأجهزة | استلام فوري | فرصة مم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة الترا موردن فيو علي لاجونز مفروشه

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيفث سكوير المراسم شقة للبيع تشطيب بالفرش والاجهزه

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برروف متشطبة بالفرش استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144 متر، مفروشة، فيو الليك

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في موقع متميز متشطب و مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن مفروشة للبيع في ليك فيو

    New Capital Home. logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة جاهزة للسكن ف ستون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…