بيوت و فلل للبيع في امتداد المستثمرين الشمالية, صفحة 5

177 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز في سيزونز ريزيدنس

    Masar Real Estate logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالتكييفات في بيلاجيو بالتجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالتكييفات في بيلاجيو بالتجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لينا أسبرنجز أرض 1,050 متر

    The Broker EG logo image

    لينا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 850 متر للبيع في بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٥١٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة للبيع في زيزينيا جاردنز

    Akar Town Real Estate logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق - فيلا مستقلة للبيع في ريحانة

    Akar Town Real Estate logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأسنسير وسبا داخلي تطل على البحيرة والجولف

    Susqual Management logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع بيلاجيو 550 م

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون مع حمام سباحه للبيع في بيلاجيو

    Treasure Real estate logo image

5

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو3 لافيستا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو 3, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالفرش استلام فورى التجمع موقع مميزM600

    New Avenue Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند بيلاجيو – التجمع الخامس

    Host Real Estate logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كمبوند ديار المخابرات

    Next Door Consultancy logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وتر واي فيلاز-ارخص ستاندالون612م دايركت عالبحيرة

    YaKan Properties logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 750متر للبيع في ديار اركو

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة للبيع بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٧٢٤ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كمبوند ريحانة

    Eastmark logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في بيلاجيو تشطيب سوبر لوكس

    A+ Property logo image

7

    5

    ٦١٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزللسكن الترا سوبر 750 متر في كمبوند

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب، ٧ غرف نوم + حمام سباحة

    Amlak akareya logo image

7

    7

    ٤٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا type (A) في واتر واي بموقع مميز

    AK Circle logo image

4

    4

    ٦٣١ متر مربع

    ١٧٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع