بيوت و فلل للبيع في امتداد المستثمرين الشمالية, صفحة 7

177 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة علي الليك لوكيشن مميز جدا

    All 90 logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب ومفروشة بالكامل - ايميرالد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    اميرالد بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه للاستلام في التجمع الخامس

    Crafters Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٢٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه فيو الجولف موقع مميز وبسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ديار اركو التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في زيزينيا جاردنز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في زيزينيا جاردنز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بيلاجيو التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيلاجيو التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٦٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مستقلة بفيو علي الاندسكييب

    TPV logo image

6

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٧ ستارز ألترا سوبر لوكس للبيع – كمبوند بيلاجي

    sms for RealEstate logo image

7

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Rayhana – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض توين هاوس متشطب بالكامل باقل سعر

    TPV logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الفخامة والرقي، تاون هاوس للبيع كمبوند لينا

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    لينا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فى ديار اركو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

5

    6

    ٧٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سنترال بارك كمبوند مميز جدا

    Premises logo image

    سنترال بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مفروش بالكامل في كمباوند بيلاجيو

    Horizon Estate logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس في كمباوند ديار بارك

    Horizon Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع مسبح خاص للبيع فى بيلاجيو

    Gold Real Estate logo image

6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ٧٥٠ متر في سيزونز علام كمبوند

    Remax Style logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة للبيع في كمبوند علي التسعين

4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع حمام سباحة خاص ريحانة تشطيب سوبر لوكس

    Home Destination logo image

5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كمبوند ديار بارك تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 465م للبيع في كمبوند رايحانا فيلاز

    Merak Real Estate logo image

4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه للبيع موقع وفيو متميزبسعر مغرى للجادين

    ElGammal real estate logo image

4

    3

    ٧٠٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع