بيوت و فلل للبيع في امتداد المستثمرين الشمالية, صفحة 4

177 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة في صن سيتي جاردنز

    Akar Town Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة كاملة التشطيب في بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واي فيلاز – التجمع فيلا مستقلة 548 م

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردينيا سبرينجز، موقع مميز جداً بحري، تشطيب كامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشره علي الليك باقل من سعر الماركت

    All 90 logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٠١٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في كبموند لينا سبرينجز استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    لينا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه اقل من سعر الماركت فيو مميز

    All 90 logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ريحانه تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا متشطبة 85% للبيع في كمبوند بلاجيو

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقلة بتشطيبات فاخره+ حمام سباحه

    TPV logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بحديقة خاصةبأفضل سعر كومباوند ديار

    Top Homes Real Estate logo image

4

    5

    ٦٧٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة خاص - تم انجاز اعمال السباكة والكهربا

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع موقع متميز جدا في ووتر واي فيلات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة تشطيب فاخر ومفروشة مع ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس مع مسبح خاص استلام فوري بتشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع لينا سبرينجز التجمع الخامس موقع

    Masar Real Estate logo image

7

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 850م لوكيشن مميز جدا في لينا سبرينجز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب وبالتكيفات في كمبوند سرايا

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مشطبة حمام سباحة بحري ارضى و اول

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر للبيع

    why solutions logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل من 4 طوابق مع مصعد

    Country For Real Estate logo image

    اميرالد بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ استلام فوري بإطلالة مميزة

    why solutions logo image

4

    3

    ٥٥٨ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري اكثر من نص تشطيب للبيع في بلاجيو

    why solutions logo image

6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع