بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 165

4,727 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع-بأقل سعر بفيو لاند سكيب-ف سيتي جيت

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لارج فيلا للبيع في سوديك فيليت

    Elshams Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل ريسيل في سوديك فيليت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 217م مميزة بسعر مش هيتكرر هايد بارك تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500 م سوبر لوكس للبيع بالتجمع الخامس - فوري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٥١٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بأقل سعر بإطلالة مُباشرة على طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري بموقع مميز علي بوكيت

    Premises logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف | حديقة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري بمقد واقساط بموقع مميز

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف فقط وقسط على 10 سنين فيلا 280م للبيع

    Property Hills Star logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    متصدر

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره بأميز سعر للبيع في سوديك فيليت

    Elshams Real Estate logo image

6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في سيتي جيت|استلام فوري

    Merak Real Estate logo image

4

    3

    ٤٦٤ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بميفيدا تشطيب خاص بحمام سباحة

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٩ متر مربع

    ٢١٣٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ستاند الون سعر لقطه-سعر تاون هاوس ف سيتي جيت

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٤٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون ريسيل بموقع مميز استلام فوري علي بوكيت

    Premises logo image

4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 508م متشطبه بتكيفات ب15مليون مقدم او47كاش

    Property Hills... logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تشطيب سوبر لوكس اسىتلام فوري بفيو مميز

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في سوديك فيليت في بأقل سعر

    Key Point for real estate logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب استلام فوري متشطبه بالكامل

    Apart Real estate logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٦٦ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بموقع مميز جدا ونصف تشطيب في فيليت

    Premises logo image

5

    5

    ٣٦٢ متر مربع

    ١٦٠٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو 3 -من طابق واحد

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع عالمي 3 ادوار بخصم خاص 33% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب فالتجمع الخامس وتقسيط علي 10سنوات

    Apart Real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7+

    ٤١١ متر مربع

    ٦٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع