بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 131

4,727 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في كمبوند Mivida

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٨١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديار-للبيع ستاندالون لقطة 1150م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لفيلا بسعر مميز في كمبوند بالم هيلز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ريزيدنس-سبيشيال ستاندالون654م في سكارلت

    YaKan Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٤ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ديار، موقع مميز بالتجمع

    Masar Real Estate logo image

4

    4

    ٥٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎أقل سعر فيلا مستقلة في تاج سيتي مرحلة أوريجامي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٨٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في كمبوند Mivida التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

4

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٢٠٧٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بموقع مميز جدًا مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في التجمع الخامس بجانب لافيستا

    Property Hills  One logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في موقع مميز علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ليك فيو بوتيك بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بموقع مميز جدًا مباشرة على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في موقع مميز علي البحيره مباشره

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٨٨ متر مربع

    ٢٥٧٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على المسطح المائي

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧٠٢ متر مربع

    ٨٨٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 444م ملكية Pool View من كل غرفة - تقسيط 6س

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ١٥٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري 5 غرف ماستر فيو لاند سكيب دايركت

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم و بموقع متميز جدا 4 غرف ماستر

    Assets Real Estate Investments logo image

4

    7+

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بموقع مميز في ميفيدا بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع في فيليت سوديك – موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٦٥٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالحي الثاني المنطقة الثانية، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع 325 م City Gate

    AK Circle logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٦١٥ جنيه/متر مربع