بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 134

4,727 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بكمبوند زيزينيا الجامعة الامريكيه

    El Hefny Group logo image

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن فيلا للبيع علي لاند اسكيب فيو مفتوح

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 440م في فيليت من سوديك بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندلون فيلا مميزة للبيع بلوكيشن مميز في ديار

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لتوين هاوس بلوكيشن مميز في سيتي جيت

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | El Patio Oro | استلام 2026

    Selection Code logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبع في سيتي جيت موقع مميز و فيو مفتوح

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا جاهز للاستلام اقل سعر على فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا راقية في ميفيدا 360م متشطبة بالكامل

    Apart Real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندلون اكبر مساحة ارض بحري للبيع

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك جاهزه علي السكن بمقدم 10% وقسط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة دور واحد 5 غرف نوم صف أول على الجولف

    Apart Real estate logo image

5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندلون بحمام سباحة بلوكيشن مميز جدا

4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٩١٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون مميز متاحه للبيع ستون بارك موقع مميز

    Ninety Two logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة فيلا استاندلون تشطيب فاخر للبيع

5

    5

    ١٬٠١٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون امتلك فيلا فوري 5 غرف علي جولف وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) ٢٧٦م تشطيب ديلوكس للبيع | ميفيدا

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا استاندلون علي صف اعلي في سيتي جيت

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك جاهزه علي السكن بمقدم 10% وقسط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي أكتوبر بسعر لقطة

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات استلام فوري

    Selection Code logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت لوكيشن مميز فيو لاند اسكيب

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة استاندلون استلام فوري بلوكيشن مميز

5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت استلام فوري بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

5

    6

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع