بيوت و فلل للبيع في ميفيدا, صفحة 9

502 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بموقع مميز في ميفيدا إعمار 4 غرف نوم،

    Do estate logo image

4

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٣٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بفيو VIP على سنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ميفيدا تشطيب كامل وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بموقع ممتاز مع اقساط علي 10 سنين

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره للبيع بالمطبخ والتكيفات والاجهزه

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤١٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري اوبن فيو علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع علي البحيره جاهزه للسكن الفوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 1200م للبيع في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في ميفيدا - بتسهيلات استلام فوري

    ERE Investments logo image

6

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ميفيدا – فيو مفتوح

3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري للبيع تشطيب المالك بالمطبخ

    Mr .Estates logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) ٢٧٦م للبيع في ميفيدا

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 460 متر بحمام سباحة خاص فيو مميز جدا

4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر في ميفيدا

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة كبيرة 500 متر 6 غرف نوم تشطيب كامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة461م قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله برايفت بول ريسيل في ميفيدا - متشطبه

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م ريسيل في ميفيدا - باقل من سعر السوق

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ميفيدا –

    sms for RealEstate logo image

3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ميفيدا التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    توين هاوس للبيع في ميفيدا - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع