عقارات للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 17

422 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من مكرم عبيد شقه سوبر لوكس بالفرش بسعر لايتكرر\\\\

    Art colorr logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه كبيره شقه سوبر لوكس احمد فخري الرئيسي \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس موقع مميز مصطفي النحاس الرئيسي \\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م بالمنطقة السادسة شارع اتجاهين

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شوارع المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد عبد الحليم عبد الله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مبااااني حديثه شقه سوبر لوكس للبيع فيو مفتوح \\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد كريم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز شقه مباني حديثه ارقي شوارع م نصر بسعر مميز \\

    Art colorr logo image

    شارع محمد كريم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر للبيع بجوار حديقه الطفل مدينة نصر

    Future Home RealEstate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس دقائق من شارع مكرم عبيدالرئيسى

    Naeem Developments logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – المربع الذهبي، مدينة

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد كامل الحاروني, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الثامن – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس دقائق من شارع مكرم عبيدالرئيسى

    Naeem Developments logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري ارقي مناطق المنطقه السادسه \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد كريم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى وأميز مواقع مدينة نصر - بالمربع الذهبي

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    شارع الدكتور حسان ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ف.م.نصر المنطقة لسادسة شارع اتجاهين فيوحديقة

    Kayan RE logo image

    المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مكرم عبيد 180 متر 3 نوم 2 حمام

    Smart Move For Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهه أمامية خلف سيتي سنتر مكرم عبيد

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر للبيع بين شارع عباس العقاد ومكرم عبيد عمارة حديثة دور اول أسانسير مسجلة

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣٣٠ متر بعمارات الفرسان طريق النصر

    البنا للعقارات logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع