عقارات للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 15

419 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مكرم عبيد الرئيسي بسعر مميز جدا

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع متفرع من مكرم عبيد – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250 م بالمنطقه السادسه مدينه نصر

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع الفريق محمد ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا بمساحة ١٨٦ متر في قلب شارع الحاروني

    شارع محمد كامل الحاروني, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بموقع استراتيجي في قلب مدينة نصر مساحات

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجله بالفرش و الاجهزه في المربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مسجله نصف تشطيب ٢٠٠م بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 متر فى المنطقه السادسه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • (بنتهاوس  (روف - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع مصطفي النحاس - المنطقة السادسة - مدينة نصر - القاهرة
    1

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع بالمنطقة التاسعة 440م شقة و روف للبي

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مباني 2020 مسجله تشطيبات فندقيه أول سكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    بناية كاملة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار بالكامل للبيع بمدينة نصر متفرع من مكرم عبيد

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز تفرعات مكرم عبيد-مدينة نصر

    Elnada logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 متر دور 7 منطقة السراج مول 3 غرف 3 ر

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف السلاب المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\

    Art colorr logo image

    شارع صقليه, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بموقع راقي على مكرم عبيد الرئيسي ش

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بسعرمغري بجوار حديقه الطفل منطقة 6م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض قرب سيتي سنتر شقه سوبر لوكس \\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النحاس الرئيسي شقه بسعر مخفض لسرعه البيع \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش الترا سوبر لوكس خلف باندا مكرم عبيد \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس من احمد فخري بسعر مميز \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد كريم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مصطفي النحاس شقه سوبرلوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا للبيع بمساحة ٢٥٠ متر، دور أول بمدخل

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات الهيئه العربيه للتصنيع احمد فخري \\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة السادسة مدينة نصر 300 متر

    Real Solutions logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني حديثه ارقي شوارع م نصر شقه سوبر لوكس \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع اللواء محمود سامي باشا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع