Properties for sale in 6th Zone, page 17

422 properties
  • 15

    Apartment

    4,500,000 EGP

    من مكرم عبيد شقه سوبر لوكس بالفرش بسعر لايتكرر\\\\

    Art colorr logo image

    Hosny Ahmed Khalaf, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    190 sqm

    23,684 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,500,000 EGP

    مساحه كبيره شقه سوبر لوكس احمد فخري الرئيسي \\\\\\

    Art colorr logo image

    Ahmed Fakhry St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    300 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,300,000 EGP

    الترا سوبر لوكس موقع مميز مصطفي النحاس الرئيسي \\\

    Art colorr logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    130 sqm

    40,769 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقة للبيع 160 م بالمنطقة السادسة شارع اتجاهين

    Real Solutions for real estate logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    40,625 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,700,000 EGP

    ارقي شوارع المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Abd Al Haleem Abd Allah St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    23,500 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,250,000 EGP

    مبااااني حديثه شقه سوبر لوكس للبيع فيو مفتوح \\\\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    221 sqm

    23,755 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,250,000 EGP

    عايز شقه مباني حديثه ارقي شوارع م نصر بسعر مميز \\

    Art colorr logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    220 sqm

    23,863 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقه 170 متر للبيع بجوار حديقه الطفل مدينة نصر

    Future Home RealEstate logo image

    Ibrahim Nawar St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,000,000 EGP

    apartment for sale in makram ebeid street

    Naeem Developments logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    30,434 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Abdallah Ibn Al Taher St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    120 sqm

    29,166 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    8,200,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – المربع الذهبي، مدينة

    Better Estate Investment logo image

    Mohamed Kamel Al Harouny St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    185 sqm

    44,324 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,800,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    28,235 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الثامن – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    200 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    7,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    240 sqm

    29,166 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,000,000 EGP

    apartment for sale in makram ebeid street

    Naeem Developments logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    30,434 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,200,000 EGP

    مسجله شهر عقاري ارقي مناطق المنطقه السادسه \\\\\\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    23,333 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,500,000 EGP

    بأرقى وأميز مواقع مدينة نصر - بالمربع الذهبي

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    Dr Hassan Ibrahim St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    218 sqm

    29,816 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,500,000 EGP

    للبيع ف.م.نصر المنطقة لسادسة شارع اتجاهين فيوحديقة

    Kayan RE logo image

    6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    280 sqm

    26,785 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع فى مكرم عبيد 180 متر 3 نوم 2 حمام

    Smart Move For Real Estate logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقة واجهه أمامية خلف سيتي سنتر مكرم عبيد

    Hafez Ramadan St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    138 sqm

    30,797 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة 170 متر للبيع بين شارع عباس العقاد ومكرم عبيد عمارة حديثة دور اول أسانسير مسجلة

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    23,529 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة للبيع ٣٣٠ متر بعمارات الفرسان طريق النصر

    البنا للعقارات logo image

    Al Nasr Road, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    5

    3

    330 sqm

    13,636 EGP/sqm