عقارات للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 3

957 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في بلوم فيلدز المستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١١٬٤٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو لاندسكيب جاهزة للاستلام بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو لاندسكيب تكمله اقساط

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فوري مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0٪ شقه للبيع باقساط على ٨ سنوات فى بلوم فيدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن مرحلة فيلات بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس 210 متر ٤ غرف نوم للبيع بموقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن مقدم واقساط في بلوم فيلدز

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٥١٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر استوديو في كمبوند بلوم فيلدز 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع