عقارات للبيع في بلوم فيلدز

959 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالسعر القديم في Bloomfields

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بموقع متميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٢٬٧٧٩ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه غرفتين بموقع مميز استلام 2027

    S signature logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو بالتجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر في الكمبوند استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • بلوم فيلدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بلوم فيلدز

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في بلوم فيلدز

    AK Circle logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكمله اقساط في بلوم فيلدز

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام فورى أمام مدينتي مع تطوير مصر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م فيو لاند سكيب للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٧٥ متر بحري ومتشطب بالكامل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للإستثمار بالمستقبل سيتى إستلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مع بنت هاوس 4 غرف نوم - تسليم 2026

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس أرضية مع حديقة جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى 184 متر, 3 غرف بكمبوند بلوم فيلدز

    TREX logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧١٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 67م لوكيشن مميز في بلومفيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز موقع مميز جدا

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز جاهزه للاستلام 198متر

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلد جاهزه للاستلام-الداون تاون

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مستقبل سيتي 149متر

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام السنه دي باقل سعر في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كلاستر 131 بي 5مليون للبيع

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٦٣٬٨٢٨ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم في بلوم فيلدز في بمقدم 3,626,500

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٩ جنيه/متر مربع