عقارات للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 2

957 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تكمله اقساط في بلوم فيلدز

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بدور الخامس في كلاستر للبيع

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٢٬٦٥٦ جنيه

    للبيع ستديو فى بلوم فيلدز بموقع استراتيجي المستقبل

    Smart Step logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

3

    2

    ٢٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في بلوم فيلدز، مدينة المستقبل

    Beltone logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بي 3 مليون في الداون تاون في مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيراسيز بالمستقبل باقل سعر

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون مميز في قلب مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر4غرف في بلوم فيلدز موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقة في الداون تاون جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كلاستر بجاردن 169متر-بالمستقبل

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلد - كلاستر -بالدور الرابع

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الداون تاون المستقبل بسعر 3,4مليون

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك سايد بمقدم 2 مليون في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع في بلوم فيلدز 285متر-مستقبل ستي

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام السنه دي باقل سعر في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    متصدر

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقة في بلومفيلدز بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه أرضى بحديقة 3 غرف جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي ث

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٤٬٢٣٤ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٩٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه بحري غرفتين بالمستقبل سيتي بافضل سعر

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة اقل سعر استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – استلام فوري | فرصة مميزة

    Beltone logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع