عقارات للبيع في الرحاب, صفحة 6

955 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب -تشطيب مميز و علي المفتاح فورا

    Chances Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك 90م في مدينه الرحاب بسعر لقطه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 89تشطيب مميز امام السوق الشرقي

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 575 ناصيه الرحاب هيلز استلام

    الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن شقة للبيع فى الرحاب 92+60 حديقه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه تمليك 131 في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه تمليك ارضي بحديقه 151+58

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م سوبر لوكس اول سكن موقع مميز جدا ام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    162م للبيع بالرحاب فيو وايد جاردن

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قيلا للبيع كورنر تشطيبات خاصه بجوارافنيومول

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 99م تشطيبات خاصه بالفرش الاجهزه

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي136م بجاردن 50 تشطيبات خاصه بجوارالس

3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي133م بجاردن 95 تشطيبات فندقيه

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيعارضي155م بجاردن 60فيووايدجاردن بجوار افني

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة مع حمام سباحة خاص في رحاب هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ناصيه 215م تشطيبات مميزه بجوارالنادي

    الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تشطيب كامل بالتكيفات في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤١٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع180م فيوجاردن اسانسير بجوار مول2

    الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 690تشطيبات فندقيه بالفرش

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نموذج E، جاهزة للسكن في رحاب 1

    A to Z logo image

    شارع ابو حنيفة النعمان, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ١٢١٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | خطوات من مسجد الهداية ومول 1

    A to Z logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة على الحديقة للبيع في مدينة

    Redefine logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب 2 – المرحلة التاسعة

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٢٣٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الرحاب 2 القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع أرضي بجاردن 170م

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع