عقارات للبيع في الرحاب, صفحة 11

954 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب بالقرب من الفود كورت والخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 90م ((استلام فورى)) متشطبه ultra modern

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بيع فى الرحاب فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز وسيط من المالك

    Escan Group logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو دبل فيس موقع مميز

    Escan Group logo image

3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٣٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالفرش كامل

    Escan Group logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الرحاب مجموعه 95 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في مدينة الرحاب لقطة مشروع ايدن

    Zone Properties . logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر منافس شقة تشطيبات خاصة غرفتين بالفرش بالرحاب

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي ( 165م + حديقه ) استلام فوري بالتشطيب+قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في الرحاب – القاهرة الجديدة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب 2 – مجموعة 112 | استلام فوري

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالرحاب متشطبه بالمطبخ فيو جاردن اقل سعر

    El Hefny Group logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في "ايدن الرحاب" - نظام فندقي فاخر!

    Zein for real estate logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب2,400,000 تعاقد(210م+3ادوار بفيو مفتوح)

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب 155 متر بالاسانسير بسعر لقطه ...

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 23

    بناية كاملة

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – الرحاب هيلز | مستوى VIP

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥١ متر مربع

    ١٢٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نوذج Y للبيع في الرحاب 2 -إطلالة مباشرة حديقة

    Country For Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز تشطيب سوبر لوكس تشمل التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ٧١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام فوري بتشطيبات كاملة في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات مطبخ وتكييفات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب امام السنترال والنادى

    Escan Group logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع