عقارات للبيع في الرحاب, صفحة 3

954 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الرحاب فيلا ستاند الون ارض 570م سعر مميز

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الرحاب فيلا ستاند الون تشطيب سوبر لوكس

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع ف الرحاب ف اقرب مكان للخدمات لقطه

    H-House logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن اول سكن بالمطبخ بجوار أفينيو مول

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو سوبر لوكس تكمله اقساط فالسابعه الجديده

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع ف الرحاب جنب الخدمات

    H-House logo image

    شارع طه حسين, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بالرحاب ايدن 153م قسط علي 11 سنة

    Zone Properties . logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب مرحله أولي 155 متر بجوار مول 1

    Panorama View logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات تحفه في اجمل مراحل الرحاب باسانسير

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه 155متر تقسيمتها 3 غرف و3 حمامات

    H-House logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب ارضي بجاردن بالمرحله السابعه

    Honesty Gate Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في الرحاب ايدن حجز افتتاح ع 11 سن

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    قصر

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع 3 ادوار مفروش بالتكييفات في الرحاب

    Held Real Estate logo image

7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 155م للبيع في الرحاب1 بالفرش والأجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى الرحاب ارضى بحديقة موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بحمام سباحة للبيع في الرحاب

    Hodoud for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    قصر

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر ريسيل مجهز بلكامل في ارقي لوكيشن في الرحاب

    Held Real Estate logo image

7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي السكن الراقي افخم فيلا-نموذج Y للبيع

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 300م للبيع في مدينه الرحاب بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ف الرحاب مطله ع وايد جاردن

    H-House logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعررر تجاااري بجوار الخدمات مباشر

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الرحاب 162م اول سكن من غير نادي

    Honesty Gate Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٥٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة مفروشه في مدينه الرحاب

    ABAZA for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208م بالمطبخ متشطبة بالكامل الرحاب 1

    Pro House logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع