عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 22

1,748 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن للبيع

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب ريسيل في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 6غرف باجمل فيو \ميفيدا بأقل سعرفي السوق

    متصدر

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا في موقع مميز علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بحديقه للبيع في ميفيدا بالوكيشن مميز

    ERE logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | ميفيدا كريسنت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية 3 غرف نوم | ميفيدا كريسنت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية 3 غرف نوم | ميفيدا كريسنت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مطبخ وتكيفات 191 م لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في ميفيدا جاردنز اعمار تقسيط 6 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميفيدا فيو مفتوح وتشطيب فاخر بسعر مغرى

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا – تشطيب كامل وموقع مميز

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر شقه تشطيب مطبخ وac لبيع ف بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي (CFC) - القاهره

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اقل من سعر الشركه شقه متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر اقل من سعر السوق بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه بالتكيفات للبيع في cfc التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في موقع مميز - حديقة خاصة في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن في CFC التجمع للبيع مجموعه الفطيم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تشطيب راقي برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٤٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325متر استلام فوري برايم لوكيشن اوبن فيو

    Square real estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 3غرف برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فاخرة تشطيبات مميزة بالفرش موقع مميز

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع