عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 9

1,394 عقارات أخرى
  • 25

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كورنر للبيع في سيتي جيت - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

5

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ٩١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في سيتي جيت استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع بأفضل فيو و أقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٦١٧٬٩٧٢ جنيه

    • فيلا كواترو للبيع – سيتي جيت أوبال

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون سيتى جيت تقسيط

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة *باقل اوفر* توين هاوس للبيع بكبموند سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس في الماركت بكمبوند سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر واقل مقدم-فيلا منفصله ف سيتي جيت-اوبن فيو

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع باقل سعر في سيتي جيت-تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر مساحة كواترو 270 متر استلام فوري بالق سعر

    متصدر

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق توين هاوس في سيتي جيت اميز موقع

    Edge Real Estates logo image

4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٨٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣٤١٬٧٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم و اقساط و مساحه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٧٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 500م للبيع في سيتي جيت بالتقسيط

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - متشطبه بالكامل - موقع متميز - مقدم 5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم300الف شقة متشطبة بالكامل بالتجمع وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا بقلب التجمع الخامس بمقدم 5% علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف متشطبة بالكامل بسيتي جيت وتقسيط علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا 425 متر 4 غرف نوم في سيتي جيت

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت-كواترو 290متر-للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية بإطلالة مفتوحة للبيع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٨٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م علي الجولف بيع في سيتي جيت-بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على الجولف تقسيط على ٨ سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع