عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 11

1,394 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت تاون فيلا ٤ غرف فيو لاندسكيب بخصم خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس بنتهاوس صف اول جولف في سيتى جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٥٦م في سيتي جيت فيو الجولف - ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب للبيع في أوبال سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت بأقل مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    1

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز بمقدم 5٪ تقسيط 8 سنين سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بحري فيو لاندسكيب بمقدم 5٪ - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩١٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت توين فيلا ٤ غرف فيو لاندسكيب بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٩٩٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في سيتي جيت سافاير جولف التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٨٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب استلام قريب في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٨٠٬٢٥٠ جنيه

    للبيع في سيتي جيت سافير شقة تشطيب كامل بموقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١١ متر مربع

    ١٣٦٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بموقع مميز جدًا الطابق الخامس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع علي 8 سنين اقساط يمقدم 5% فقط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٤١٬٢٥٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سيتي جيت سافاير جولف

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في سيتي جيت سافاير جولف التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١١ متر مربع

    ١٠٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سيتي جيت سافاير جولف التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​بتشطيب مرن في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتجمع سيتي جيت واقساط ل 10سنين.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع امتلك شقه متشطبه بالتجمع بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٠٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موردن بسعر لقطه استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت الديار القطريه

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مباشرة على جاردن للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول جولف فيلا متشطبه ريسيل بدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع