عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 33

1,398 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأفضل سعر في سيتي جيت عقد قديم

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 277م كورنر فيو جولف واجهه فيلا باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 270م ريسيل بالتقسيط جاهز للاستلام سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٤٦٬٣٧٤ جنيه

    توين ريسيل تكملة اقساط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل بتكملة اقساط سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة في كومباوند City gate phase Sapphire

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٨٥٬١٢٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبه للبيع في القاهرة الجديده |10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٩٠٤٬٤١٥ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في القاهرة الجديدة علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٤٥٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس مميز متشطب للبيع في القاهرة الجديدة !!

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 590م فيلا للاستلام الفوري بسعر شامل الصيانة

    Green Homes Real estate Agency logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٥ جنيه

    برايم لوكيشن-متشطبه -تكيفات-دايركت فيو-مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٥ غرف لوكيشن مميز - city gate

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا استلام فوري و اقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهز للاستلام ريسيل يشمل الصيانة & العدادات

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Old Contract بتشطيب كامل بنتهاوس للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬١٣٩٬٧٠٠ جنيه

    تاون 270م ريسيل في سيتي جيت قطري ديار التجمع الخام

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٧٩٩٬٧٦٤ جنيه

    ريسيل توين هاوس بالتقسيط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 270م ريسيل بالتقسيط جاهز للاستلام سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في سيتي جيت التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٤٦٬٣٧٤ جنيه

    توين ريسيل تكملة اقساط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل ف سيتي جيت بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بنتهاوس متشطب بالكامل في سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف جولف بالتجمع الخامس و قسط 8 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٤٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 356 م بكمبوند سكنى في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع