عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 14

1,394 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت-موقع مميز فى الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز علي بحيرات و مساحات خضراء-سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل فرصة مميزة تاون هاوس جاهز سيتي جيت

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز في الجولدن سكوير داخل سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو للبيع شقه متشطبه بسيتي جيت واقساط ل 10س.

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز امتلك شقه متشطبه بالتجمع واقساط ل 10س .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بسيتي جيت نيو كايرو بمقدم 5%فقط .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا LUXURY صف اول علي الجولف EILTE COMMUNITY !!

    Falcon for Real Estate logo image

7+

    7+

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بجوار الجولف - بدون رسوم نقل

    متصدر

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت (سافاير)

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس سوبر لوكس للبيع في سيتي جيت (سافاير)

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 260متر-لوكيشن مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مساحة الارض 380م-لوكيشن مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف ارخص من السوق- بحري ولوكيشن مميز

    Right Direction logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على الاستلام في مرحلة Sapphire فيو بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤١٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر بفيو بحري في سيتي جيت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر واستلام فوري اوبن فيو

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع،مساحة أرض ضخمة ,ارخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين ٥٪ مقدم شقة ٣ غرف ١٧٣م فاخر

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٥٪ مقدم 10 سنين شقة ٢ غرف أرخص سعر موقع مميز

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع